Ev Tipi Arıtma

SAĞLIK İHMALE GELMEZ
%100 MEMNUNİYET GARANTİLİ
YÜKSEK MALİYETLER ÖDEMEKTEN BIKTINIZ MI??

%100 GÜVENEBİLECEĞİNİZ KENDİ SUYUNUZ…
SAĞLIKLI,GÜVENİLİR, LEZZETLİ, İÇİMİ HOŞ
ve ÇOK DÜŞÜK MALİYETLİ
1. Aşama : 10″ inline 5 micron sediment tortu filtres
i
Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.
2. Aşama : 10″ inline Granül aktif karbon (GAC) filtresi
Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.
Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
3. Aşama : 10″ inline 1 micron sediment spun filtresi
1 micron gözenekli %100 polipropilen tortu filtre sularda bulunan çözünmemiş, askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur  v.s.)  oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile  yapılmaktadır.  Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır
4. Aşama : 80 GPD Filmtec Membran filtre TW-1812
Günde 80 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atarak %100 güvenli içme suyu verir.
5. Aşama : Gümüş iyonlu inline post karbon filtre
Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller

6. Aşama : Tamamen Doğal Mineral Filtre
Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.