Firmamız Cihaz ve ekipmanların montajını, bakımını, tamirini yapabilecek bir ekibe sahiptir. Ankara merkezli firmamız ayrıca bayileri sayesinde bir çok şehre de hizmetini ulaştırmaktadır.
İster ev tipi, isterseniz sanayi tipi sistemler de binlerce referansımız ile hizmetinizdeyiz. 
Su yumuşatma cihazları, karbon filtre, reverse osmosis (ters ozmoz) sistemleri,deiyonizer sistemleri, ultraviyole sistemleri, demir filtrasyonu, distile saf su cihazları, dozaj ve klorlama pompaları, kartuş tip su filtresi havuz kimyasalları ( yosun önleyici, parlatıcı, çöktürücü, klor, ph), havuz ekipmanları tasarımı ve montajı konusunda mühendis ve teknisyen kadrosuyla mükemmel hizmeti müşterilerimize ulaştırmaktayız.
7/24 deneyimli teknik servis ağımızla Türkiye, Irak, İran, Rusya, Suriye, Mısır, Libya, Bulgaristan gibi çeşitli ülkelere su arıtma sistem ve cihazları konusunda satış öncesi ve sonrası destek vererek her türlü sorunun başarılı bir şekilde üstesinden gelmekteyiz. 


Mikroprosesör teknolojisini 1970'li yıllardan beri tüm standart ekipmanlarında uygulamaktadır. Halen rakiplerinin büyük çoğunluğunun elekromekanik sistemleri kullandığı dikkate alınırsa, Armak'ın ar-ge sinin kuvveti ortaya çıkmaktadır.

Standart su yumuşatma cihazlarında ters-akışlı rejenerasyon prosesini başarı ile uygulayan Armak, günümüzde bünyesindeki mikroprosesörde var olan prokramlar sayesinde elekrik kesintisi, su kesintisi gibi çok önemli promlemlerde dahi sistemlerinin kusursuz çalışmasının devamlılığını sağlamaktadır.

İlave bir desteğe ihtiyaç duymayan mikroprosesörleri ile bina otomasyonlarına gerekli bilgileri de standart mikroprosesörü ile eletebilmektedir.

Su arıtma sistemleri ve kimyasal şartlandırma konularında satış ve satış sonrası hizmetlerimizle güvenilir, kaliteli ve aranılan bir marka olarak tüm Türkiye ve yurtdışında siz değerli müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeğe devam etmek öncelikli hedefimizdir.

 

  FLECK VALFLER , FLECK AKSESUARLAR , CLACK VALFLER , CLACK AKSESUARLAR , ÖLÇÜM CİHAZLARI , İLETKENLİK ÖLÇÜM CİHAZI , PH METRE , SEKO , DOZAJ POMPASI , KLOR , TABLET TUZ , ANTİSCALANT , TUZ TANKI , YUMUŞATMA , KARBON FİLTRE , AQUALİNE , KİMYASALLAR , KİMYASAL ARITMA , İÇMESUYU ARITMA , BİYOLOJİK ARITMA , PAKET ARITMA , TEZGAH ALTI ARITMA , MİXBED , REÇİNE , ULTRAVİYOLE CİHAZLARI , SEDİMENT FİLTRE , YIKANABİLİR FİLTRE , ORP ÖLÇÜM CİHAZLARI , REVERSE OSMOZ , RO , ENDÜSTİYEL RO CİHAZLARI , FİLTRE HAUSING , RO MEMBRAN HAUSINGLERI , SEPERATÖR CİHAZLARI , KUM TUTUCU , TORBA FİLTRE CİHAZLARI , DEBİ KONTROLLERİ , DİFÜZÖR ,  POLİETİLEN TANK , PORSELEN FİLTRE , DOLAMİT FİLTRE , SIVI KLOR , HAVUZ KİMYASALLARI , SİTRİK ASİT , SODYUM EDTA , SERTLİK KİTİ , QUARTS KUM, SİLİPHOS , Ph DÜŞÜRÜCÜ , Ph YÜKSELTİCİ